Založit webové stránky nebo eShop

Aktuálně

Aktuálně:

 

Hlášení místního rozhlasu 17. května 2017

Tělovýchovná jednota Fotbalový klub Vás zve v neděli 21. května v 9.30 hodin na utkání starší přípravky se soupeřem z Hrabišína, v 11.00 hodin přivítají mladší žáci tým Vikýřovic a ve 13.30 muži Rudy "B" hostí mužstvo Úsova. Občerstvení je zajištěno, srdečně zvou pořadatelé. 

Římskokatolická farnost Raškov Vás zve na benefiční koncert na opravu vzácných varhan a kostela sv. Jana Křtitele v Raškově. Účinkují symfonický orchestr ZUŠ Šumperk, chrámový sbor Ruda nad Moravou a další a jako host Marian Jurečka, ministr zemědělství. Koncert se uskuteční v pátek 26. května v 19.00 hodin v kostele sv. Jana Křtitele v Raškově.

Pro naši obec nabízí své služby kamenictví, které u nás dnes bude přijímat objednávky na veškeré kamenické práce, vše za výhodné ceny. Pro využití této akční nabídky, je nutné si sjednat přesný čas schůzky s tímto kameníkem, který se právě pohybuje v okolí naší obce a to na telefonním čísle 777 888 332.

Bistro Iva v Rudě nad Moravou Vás zve v pátek 19. května od 17.00 hodin na selátko na grilu. K tanci i poslechu je zajištěna hudba.

*

 

Hlášení místního rozhlasu 16. května 2017

Upozorňujeme občany ve Štědrákové Lhotě, že ve čtvrtek 18. května, bude v době od 8.00 do 17.00 hodin přerušena dodávka elektrické energie.

*

 

Hlášení místního rozhlasu 15. května 2017

Do naší obce přijela pojízdná čistírna peří, která čistí peří na počkání před očima zákazníka, takže záměna peří je vyloučena. Čistí se peří nejen staré, ale i nové, které obsahuje různé nečistoty. Dále provádí tyto služby – prodej ušité sypkoviny na prošívané deky a polštáře a šití prošívaných dek a polštářů na počkání. Čistírna stojí naproti OÚ před klubem důchodců, otevřeno je dnes a zítra od 9.00 do 18.00 hodin. Pro zákazníky je připraven dárek zdarma v hodnotě 100,- Kč.

 

*

 

Hlášení místního rozhlasu 12. května 2017

 

Sociální komise při OÚ a Klub důchodců v Rudě nad Moravou pořádají ve čtvrtek 18. května zájezd do arboreta Makču Pikču u Pasek a zahrady v Jiříkově. Odjezd autobusu je v 8.00 hodin od nádraží v Rudě nad Moravou se zastávkami na všech autobusových zastávkách v Rudě nad Moravou a v Hrabenově. Předpokládaný návrat je kolem 16.00 hodin. Zájemci se mohou hlásit na OÚ v Rudě nad Moravou u paní Skopalové, cena je 100,- Kč.

*

Naše obec.

*

KALENDÁŘ SVOZU ODPADŮ 2017.pdf

*

Ceník vodného Hrabenov-Hostice 2017

 

 

*

Naše obec zpravodaj

 

*

Naše obec

 

*

Přehled přijímaných druhů odpadů

ve sběrném středisku Ruda nad Mor.

*

Zpravodaj červenec 2016

 

*

Ceník služeb.docx

 

*

Termíny svozů 2016.xls

 

*

Příspěvky a granty 2016 článek.xlsx

*

Ceník palivového dříví. pdf

 

*

Videa z okolí Hrabenova a jiné

*

 

Sokol Hrabenov-60 roků založení 1968

*

Hrabenovský masopust 2016

*

 

 


Nový blok - dvojitým kliknutím zde, zahájíte úpravu bloku...

Nový blok - dvojitým kliknutím zde, zahájíte úpravu bloku...

TOPlist
Hrabenov