Tvorba webových stránek a eShopůZaložit webové stránkyZaložit e-shop

Aktuálně

 Aktuality:

 

Hlášení místního rozhlasu 24. března 2017

ČEZ DISTRIBUCE a.s. oznamuje občanům, že se bude provádět  pravidelný odečet elektrické energie v HOSTICÍCH od středy 29. do pátku 31. března. Prosíme proto občany, aby zpřístupnili v těchto dnech své elektroměrové rozvaděče a zajistili svá zvířata tak, aby nezpůsobila zranění pracovníkům ČEZ. V případě, že nebudete v uvedeném čase doma, zanechte stavy elektroměru na viditelném místě. Odečet elektrické energie se týká všech odběratelů, i v případě jiného dodavatele elektrické energie.

Firma JUKKA bude prodávat stromky a keříky k jarní výsadbě následovně: v pondělí 27. března v době od 11.30 - 12.00 hodin před bývalou Jednotou v Hrabenově a od 12.30 - 13.00 hodin před Obecním domem v Hosticích a v úterý 28. března v době od 11.15 - 12.00 hodin před Jednotou v Rudě nad Moravou.

Obec Ruda nad Moravou, v rámci udržování a zkvalitňování čistoty veřejných prostranství naší obce, zakoupila sáčky na psí exkrementy, jejichž používáním majitelé psů přispějí k hezčímu a čistějšímu prostředí v naší obci. Majitelé psů si je mohou vyzvednout na OÚ od pondělí 27. března a to bezplatně.

Upozorňujeme občany, kteří ještě neuhradili poplatek za psa, že splatnost poplatku je v pátek 31. března.

*

Hlášení místního rozhlasu 23. března 2017

 

Tělovýchovná jednota Fotbalový klub Vás zve v sobotu 25. března na utkání mužů Rudy "A" proti Vikýřovicím. Začátek je v 15:00 hodin. V neděli 26. března ve 13:30 hostí muži Rudy "B" soupeře z Palonína. Srdečně zvou pořadatelé.

Obec Ruda nad Moravou vybízí občany k připojení se k celosvětové kampani na podporu ochrany přírody Hodina Země!
Po celém světě najdete lidi, kteří se snaží o šetrnější přístup k životnímu prostředí a zejména klimatu. Můžete se stát součástí, když tuto sobotu v době od 20:30 do 21:30 hodin společně s dalšími zhasnete světla. Do akce se zapojují obce, firmy i jednotlivci. Máte možnost ukázat, že Vám na naší Zemi také záleží a zároveň nabídnout rodině večer strávený společně bez elektrických spotřebičů, blikající obrazovky televize a počítače, třeba posezením při svíčkách, či procházkou venku... Večer pro Zemi i Vaše vztahy.

V úterý 28. března se uskuteční první letošní svoz bioodpadu.

V pátek 31. března se v KD Na Záložně v Rudě nad Moravou uskuteční divadelní představení v podání herců šumperského divadla s názvem Dokonalá svatba. Začátek je v 18.30 hodin, vstupné 100,- Kč.

*

Hlášení místního rozhlasu 21. března 2017 

 

V úterý 28. března se uskuteční první letošní svoz bioodpadu.

Poblíž prodejny u Mašterů se našel svazek klíčů. Klíče je možno vyzvednout na OÚ v Rudě nad Moravou

*

Hlášení místního rozhlasu 15. března 2017

Kominictví Vrabec Velké Losiny oznamuje, že ve čtvrtek 23. března bude v naší obci provádět kominické práce.

Česká pošta v Rudě nad Moravou upozorňuje občany, že ve dnech 20. – 31. března bude z provozních důvodů otevírací doba pošty od 8.00 do 11.00 hodin a od 13.30 do 15.30 hodin.

 

V Rudě nad Moravou byla otevřena nová prodejna textilní galanterie a výběrového second handu, otevírací doba je od pondělí do pátku od 8.00 do 16.00 hodin s přestávkou na oběd.

*

Hlášení místního rozhlasu 14. března 2017

Pro naši obec nabízí své služby kamenictví, které u nás přijímá objednávky na veškeré kamenické práce. Vše za bezkonkurenční ceny. Pro využití této akční nabídky je NUTNÉ si sjednat přesný čas schůzky s tímto kameníkem, který se právě pohybuje v okolí naší obce a to na jednoduchém telefonním čísle 777-888-332. Konzultace je vždy zdarma. 

Obec Ruda nad Moravou nabízí k odprodeji stavební materiál z demolice: cihla 1,- Kč/ks a stavební kámen 100,- Kč/tunu. Případné informace na OÚ. 

 

*

Naše obec.

*

KALENDÁŘ SVOZU ODPADŮ 2017.pdf

*

Ceník vodného Hrabenov-Hostice 2017

*

Přerušení dodávky el. proudu

*

 Hlášení místního rozhlasu 11. ledna 2017

 

Prodejna textilu Marie Turková v Rudě nad Moravou oznamuje, že z důvodu ukončení činnosti od března 2017, je na veškerý sortiment poskytnuta sleva 10 %.

 

*

Naše obec zpravodaj

 

*

Naše obec

 

*

Přehled přijímaných druhů odpadů

ve sběrném středisku Ruda nad Mor.

*

Zpravodaj červenec 2016

 

*

Ceník služeb.docx

 

*

Termíny svozů 2016.xls

 

*

Příspěvky a granty 2016 článek.xlsx

*

Ceník palivového dříví. pdf

 

*

Videa z okolí Hrabenova a jiné

*

 

Sokol Hrabenov-60 roků založení 1968

*

Hrabenovský masopust 2016

*

 

 


Nový blok - dvojitým kliknutím zde, zahájíte úpravu bloku...

TOPlist
Hrabenov