Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

Aktuálně

AKTUÁLNĚ:

 

Hlášení místního rozhlasu 13. srpna 2018

Farníci z Hostic Vás srdečně zvou na poutní mši svatou ke cti sv. Rocha ve čtvrtek 16. srpna do kapličky v Hosticích.

*

Naše obec

*

Hlášení místního rozhlasu 9. srpna 2018

 

Papírna Aloisov a.s. přijme do pracovního poměru pracovníky ke stroji na zpracování papíru v nepřetržitém provozu a pracovníky do výroby papíru v nepřetržitém provozu. Nabízí práci na plný úvazek, po zapracování smlouvu na dobu neurčitou, příplatky za směnnost a práci o sobotách a nedělích, příspěvek na stravování nebo stravenky, příspěvek na dopravu ze vzdálenějších míst, možnost profesního růstu. Zájemci se mohou informovat na telefonním čísle 583 320 245 u paní Kašparové nebo přímo v Papírně Aloisov v pracovní dny od 08.00 do 15.00 hodin. 

MěÚ Šumperk zakazuje podle ustanovení § 109 odst. 1 vodního zákona, v souladu s ustanovením § 115a vodního zákona, ve veřejném zájmu nakládání s povrchovými vodami, jejich odběr ze všech vodních toků a z nich napájených vodních ploch v celém správním obvodu ORP Šumperk. Zákaz odběru povrchových vod se netýká odběratelů, kteří jsou svou výrobní činností přímo závislí na odběru povrchových vod, za předpokladu dodržení podmínek stanovených v rozhodnutích opravňujících odběratele nakládat s povrchovými vodami.


Hlášení místního rozhlasu 6. srpna 2018

 

Společnost MDP GEO s.r.o. bude v následujících dvou týdnech provádět na území naší obce vytyčení podzemního vedení elektrického vedení nízkého napětí a následně bude provádět geodetické zaměřování. Zpřesňování polohy nízkého napětí probíhá pod záštitou společnosti ČEZ Distribuce, a.s. Společnosti MDP GEO při výkonu činností přísluší veškerá práva, která dle energetického zákona a za zákonem stanovených podmínek svědčí provozovateli distribuční soustavy, tj. oprávněnému vstupu a vjezdu na cizí nemovitosti, v souvislosti se zřizováním, obnovou, a provozováním distribuční soustavy energetické společnosti. 

V pátek bylo v Rudě nad Moravou u elektrárny nalezeno dámské jízdní kolo LADY 26 zelené barvy.  Majitel si ho může vyzvednout na OÚ v Rudě nad Moravou. 

Římskokatolická farnost Ruda nad Moravou Vás srdečně zve na farní pouť ke cti sv. Vavřince v neděli 12. srpna. V 9.00 hodin bude v kostele poutní mše svatá a ve 14.00 hodin adorace a svátostné požehnání, ve farním areálu je od 12.00 hodin možnost zakoupení obědu, v 15.00 hodin je připravenou loutkové divadlo pro děti a balonkový program s klaunem, v 16.00 hodin vystoupí cimbálová muzika Karla Fišnara ze Zábřehu, v 17.30 se představí pěvecký sbor při ZŠ Ruda nad Moravou pod vedením p. Vlka a dále na Vás čeká skákací hrad, malování na obličej, soutěže pro děti a perníky z pouti. Bohaté občerstvení je zajištěno, vstupné je dobrovolné. 

V Radomilově se potuluje pes, krátkosrstý kříženec černé barvy s obojkem. Žádáme majitele, aby si své zvíře zajistil.

*

Naše obec

 

*

 

01_2018.pdf

*

Místní poplatky v roce 2018.docx

*

Kalendář svozu odpadů 2018.pdf

*

Hrabenov vodovod

*

Na Horách

 
*
 
 
*
 
 
 
*
 
*
*
*
 
 
*
 
 

 

*

Videa z okolí Hrabenova a jiné

*

 

Sokol Hrabenov-60 roků založení 1968

 

 

 


Hlášení místního rozhlasu 4. července 2018

Nový blok - dvojitým kliknutím zde, zahájíte úpravu bloku...

Nový blok - dvojitým kliknutím zde, zahájíte úpravu bloku...

TOPlist
Hrabenov